دانلود رایگان فول آلبوم شهرام شکوهی با لینک مستقیم

ناشر : دهکده موزیک

دانلود رایگان فول آلبوم شهرام شکوهی با لینک مستقیم

این پست آپدیت شد (آخرین آلبوم اضافه شد ) من که عاشق سبک کار های او و همینطور صداش شدم ! با اینکه وی اولین آلبومش رو داده ولی فکر کنم از خیلی از خواننده ها طرفدار بیشتر داشته باشه دلیلش هم این هستش که سبک سنتی و پاپ رو با هم قاطی کرده و همین باعث شده که هم جوان ها و هم افراد مسنتر از آهنگ های وی خوششون بیاد . به هر حال امیدوارم که شهرام
شکوهی در آلبوم بعدی خودش هم موفق باشه و خود من منتظر هستم که وی آلبوم بعدی خودش رو هرچه زودتر بیرون بده و خود من میرم و آلبومش رو میخرم :))

فول آلبوم شهرام شکوهی

  1. دانلود آلبوم مدارا از شهرام شکوهی با لینک مستقیم
  2. دانلود آلبوم جدید کولی عشق از شهرام شکوهی با لینک مستقیم

شهرام شکوهی

وی تا امروز تنها 1 آلبوم به صورت رسمی منتشر کرده ! اما از این آلبوم استقبال خوبی شده و کلی هم طرفدار برای خود پیدا کرده . باید بگم که آلبوم اول وی با نام مدارا در سال 1390 منتشر شده است که این آلبوم حاوی 10 تک آهنگ هستش . البته وی دارای تک آهنگ های زیادی هستش که که شاید آنها رو هم آلبوم کنه ولی در حال حاظر وی تنها همین آلبوم مدارا رو منتشر کرده .
سبک خوانندگی شهرام شکوهی با صدای موسیقی سنتی ایرانی است. ولی وی این سبک را تغییراتی داده است چون در دنیای مدرن و امروزی باید سبک های قدمی و سبک هایی که بارها و بارها به گوش ها شنیده شده تغییراتی توش داده بشه تا برای جوانان هم شنیدنی باشه و با موسیقی بر پایهٔ گیتار اسپانیش تلفیق کند. چیزی که باعث شد وی چنین ایده بگیرد نکتهای بود که حاتم عسکری، استاد وی، به او گفت.
آلبوم های شهرام شکوهی :
  • آلبوم مدارا از شهرام شکوهی